www.websiteler.net

Kayıt Ol
 
Linklere ulaşmak için kategori içindeki konu sayfasındaki linklere tıklayınız

İstanbul Teknik Paten Havalandırma & Klima
Okunma sayısı 122 defa 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
* 07 Mart 2018, 21:59:12
1998 yılında İstanbul Taksim'de klima hizmetleri ile faaliyetimize Teknik Paten marka adıyla başladık. Bir çok klima markasının bölge bayiliğini yaptıktan sonra havalandırma hizmetlerini de çalışmalarımız arasına ekledik. O günden bu güne kadar klima ve havalandırma alanında her türden firmaya hizmetler verdik. Hizmet verdiğimiz firmalar arasında Türkiye'nin kendi sektörlerinde devleri bulunmakla birlikte KOBİ olarak adlandırabileceğimiz bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bir kısmından web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Hizmet türlerimiz arasında ise havalandırma ve klima adına her türlü talep bulunmaktadır: Havalandırma kanalı temizliği, havalandırma kanalı montajı, havalandırma kanalı imalatı gibi havalandırma işleri; klima montajı, klima satışı, klima bakım ve temizliği gibi klima işlerini sayabiliriz.

Bunların yanında havalandırma fanı, havalandırma menfezi, havalandırma kapağı, havalandırma kayışı gibi değişimler & satışlar yapmaktayız.

Havalandırma sistemleri veya klima konusunda genellikle restaurant, havalimanı, cafe, bar, yemekhane, fabrika, plaza, ofis, dükkan, iş merkezi gibi yerlerden talep almaktayız. Bu yerlerde bulunan insan kalabalığından ve yemek pişirme & kızartma sonrası oluşan yoğun dumandan dolayı havalandırma sistemlerine ihtiyaç çok fazladır.


Teknik Paten Havalandırma & Klima

Kayıtlı