www.websiteler.net

Kayıt Ol
 
Linklere ulaşmak için kategori içindeki konu sayfasındaki linklere tıklayınız

www.sogider.org
Okunma sayısı 413 defa 0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
* 10 Aralık 2017, 17:55:29
    Sogider, Yani Sosyal Medya Girişimcileri Derneği, İnternet girişimcileri tarafından, internet girişimcileri için oluşturulmuş, bir yardımlaşma ve dayanışma platformudur. Amacımız, sosyal medya ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren yerli sosyal medya üreticilerinin haklarını korumak, topluma ve resmi kurum yöneticilerine sosyal medya üreticilerinin gözünden bir bakış açısı getirmektir.


Toplumumuzu girişimcilik ve yazılım geliştirme konuları özelinde bilinçlendirmek olan genel paydası özelinde, genç girişimcilere yol göstermek, çağımızın zorunluluğu olan yazılım programları ve bu programlar aracılığı ile kodlama yapma konularında geleceğimizi aydınlatmaktır.


Gençlerimizi ve geleceğimizi düşünen derneğimiz, dijital sektör de kariyer planlayan gençlerimiz ile büyük şirketler arasında köprü görevini de üstlenmektedir. Derneğimizi bünyesinde gerçekleştireceğimiz, konferans , seminer ve eğitimlerle, gençlerimizin ve bu sektöre giriş yapmak isteyen herkes için bir geçiş kapısı ve kaldıraç rolünü de üstlenmektedir.


Sogider; Türkiye’nin saygın ve önemli girişimcileri ve yazılımcılarının ortak sorunlarını ortak çözümler üretme amacı ile kurulmuş ve bağlamda birlikteliğin önemli bir güç olduğunu ortaya koyan bir yardımlaşma ve yol gösterme derneğidir.


http://www.sogider.org

Kayıtlı